Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy

Oborniki, 06.05.2024

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Kraina Trzech Rzek

ogłasza nabór na stanowisko

Specjalista ds. administracji, promocji i realizacji projektów

Wymagania niezbędne:

Gotowość do podjęcia pracy od dnia 1.06.2024

 Wymagania dla kandydata na stanowisko specjalisty ds. administracji, promocji i realizacji projektów

  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej roczny staż pracy na podobnym stanowisku
  • wysoka kultura osobista
  • biegła znajomość obsługi komputera (pakietu Office)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność redagowania pism
  • prawo jazdy kategorii B
  • dyspozycyjność

Wymagania dodatkowe

  • znajomość działań wdrażanych poprzez podejście Leader w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich
  • udokumentowane doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej
  • znajomość przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego
  • komunikatywność
  • kreatywność
  • operatywność

Zakres obowiązków:

  • Obsługa sekretarska biura
  • przyjmowanie i rejestracja wniosków aplikacyjnych beneficjentów
  • prowadzenie rejestru uchwał organów stowarzyszenia,
  • prowadzenie dokumentacji działań LGD,
  • gromadzenie dokumentacji z posiedzeń organów stowarzyszenia,
  • Redagowanie strony internetowej stowarzyszenia,
  • Doradztwo i pomoc przy wypełnianiu wniosków w ramach projektów grantowych,
  • Koordynowanie prac z wiązanych z przygotowaniem, realizacją i rozliczeniami projektów współpracy,
  • Wykonywanie innych prac wynikających z bieżących działań Biura LGD, realizowanie innych zadań zleconych przez Kierownika Biura i Zarząd.

Warunki zatrudnienia:

Umowa o pracę, etat

Miejsce pracy:

Biuro Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Kraina Trzech Rzek

Marsz. J. Piłsudskiego 76, 64-600 Oborniki

Kandydat zobowiązany jest złożyć:

  • Życiorys – curriculum vitae
  • List motywacyjny
  • Kserokopię dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • Dokumenty potwierdzające staż pracy

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy złożyć w Biurze LGD Kraina Trzech Rzek, ul. Marsz J. Piłsudskiego 76, 64-600 Oborniki pokój numer 30, do dnia 20.05.2024