Zapisz się na Nowości z Krainy Trzech Rzek!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia Nowości z Krainy Trzech Rzek

Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych, żeby przesyłać Ci najważniejsze informacje z naszej działalności. W każdej chwili możesz mieć wgląd w swoje dane zmienić je, lub wycofać zgodę na ich przetwarzanie.

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Kraina Trzech Rzek z siedzibą w Obornikach (64-600) ul. M. J. Piłsudskiego 76. Dane będą przetwarzane w celu realizacji zadań związanych z wdrażaniem Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na obszarze działania LGD i mogą być przekazywane następującym podmiotom: Samorząd Województwa Wielkopolskiego z siedzibą w Poznaniu (61-714), al. Niepodległości 34, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 70, 00-175 Warszawa i innym podmiotom uprawnionym do kontroli zadań LGD.

Wykorzystujemy serwis MailerLite do przesyłania Nowości z Krainy Trzech Rzek. Klikając zapisz się, przyjmujesz do wiadomości, że twój mail będzie przetwarzany w systemie zgodnie z jego Polityką prywatności oraz zasadach obsługi.

Szczegółowa klauzula informacyjna

Download (PDF, 529KB)