Turniej piłki nożnej – KAWALEROWIE KONTRA ŻONACI -realizacja grantu LGD

21 września odbył się Turniej piłki nożnej “Kawalerowie kontra Żonaci” organizowany przez Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Długiej Goślinie.

Impreza ta, realizowana była, dzięki dofinansowaniu Lokalnej Grupy Działania – Kraina Trzech Rzek.

Akcja Promocyjna wokół wkrótce instalowanej stacji obsługi rowerów firmy Ibombo, czyli tradycyjny mecz Kawalerowie kontra Żonaci już za nami. Z całą pewnością wydarzenie będzie długo wspominane z powodu radosnych nastrojów uczestników, zadowolonych zwycięzców i przepięknej pogody.

Poważną  oprawę uroczystości  przełamała…piłka. Stwierdzono bowiem, że nie ma kształtu kuli i to wszystkich rozbawiło. Oczywiście szybko znalazł się sprawny sprzęt i turniej odbył się bez zakłóceń. Raz złapany pogodny nastrój nie opadł do końca imprezy. Po zakończeniu rozgrywek i wręczeniu nagród uczestnicy przenieśli się na obszar piknikowy, gdzie czekały na nich smaczne kiełbaski z grilla, słodycze, napoje i muzyka. Impreza trwała do godziny 21:00.

Zwycięska drużyna Kawalerów po krótkiej dyskusji postanowiła złożyć karty podarunkowe do jednej puli i przeznaczyć na zakup m.in. nowej, porządnej piłki.

Justyna Clark – Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Długiej Goślinie