Spotkanie informacyjne – Wielkopolska Wiara 2017

Ponad 20 osób z terenu gmin Oborniki, Ryczywół, Murowana Goślina i Suchy Las wzięło udział we wtorkowym spotkaniu informacyjnym nt. możliwości wnioskowania przez stowarzyszenia i grupy nieformalne o 5.000 zł  na realizację społecznych projektów.

Reprezentujący Centrum PISOP p. Piotr Kotlarek, Wójt Gminy Ryczywół p. Renata Gembiak-Binkiewicz, pełniąca funkcję ambasadorki programu, na terenie Powiatu Obornickiego oraz Prezes LGD Kraina Trzech Rzek p. Małgorzata Najdek zachęcali przedstawicieli stowarzyszeń i grup nieformalnych do przygotowania i złożenia wniosków o dofinansowanie zaplanowanych zadań.
W programie spotkanie znalazła się także prezentacja projektów zrealizowanych z sukcesem w ubiegłych latach przez stowarzyszenia i grupy nieformalne z terenu LGD Kraina Trzech Rzek.

Uczestnicy spotkania mają czas do początku kwietnia na napisanie wniosku i przygotowanie załączników. W tym celu niezbędne jest skorzystanie z dokumentów zamieszczonych na stronie internetowej PISOP. http://pisop.org.pl/fio/IMG_4877 IMG_4878 IMG_4880 IMG_4886 IMG_4888