II Kongres Wiosek Tematycznych

Zapraszamy aktywnych członków Krainy Trzech Rzek zainteresowanych tematyką wiosek tematycznych i tematów związanych z taką działalnością na II kongres Wiosek tematycznych!

Osoby, które chciałyby wziąć udział w Kongresie  zapraszamy do zgłaszania się do biura LGD Kraina Trzech Rzek w sprawie omówienia szczegółów wyjazdu.

Przedstawiamy informacje organizatora:

Zapraszamy na Mazury na II Kongres Wiosek Tematycznych. W kongresie zaplanowano udział przedstawicieli kilkudziesięciu polskich wiosek tematycznych z Polski. Podczas kongresu zaprezentowane  zostaną doświadczenia i sukcesy wiosek tematycznych i produkty turystyczne wiosek. Porozmawiamy o skutecznych metodach aktywizacji mieszkańców wsi, zasadach kreowania ofert turystycznych oraz skutecznym marketingu działań wiosek tematycznych. II dnia kongresu zorganizujemy jarmark wiosek tematycznych podczas wydarzenia „Pamiętajmy o ogrodach” w Kamionce – siedzibie Garncarskiej Wioski.  Udział w kongresie jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie koszty podróży. Przejazdy podczas kongresu zapewniają bezpłatnie organizatorzy.

 

Kongres Wiosek Tematycznych organizowany jest w ramach projektu „Wieś z pomysłem – pomysł na wieś” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

Download (DOCX, 986KB)