Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Już w maju rusza nowa edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich!

Przekazujemy informacje ze stron prow.umww.pl oraz www.funduszeeuropejskie.gov.pl/dniotwarte/

Osoby korzystające z dofinansowań ze środków Funduszy Europejskich zapraszamy do włączenia się w akcję Dni Otwartych – akcji skupiającej przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy raz w roku udostępniają społeczeństwu efekty swoich przedsięwzięć.

O akcji

Już dziś zachęcamy do udziału w akcji beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy zrealizowali ciekawe projekty. Największą szansę na promocję będą miały projekty zapewniające proste i nowoczesne rozwiązania, dzięki którym żyje nam się lepiej. Będziemy wspierać projekty wpływające na rozwój naszego otoczenia, miasta, wsi, kraju, ale też przedsiębiorczości i rozwój osobisty.

Dołącz do akcji

Żeby dołączyć do akcji, nie trzeba organizować wielkiego, spektakularnego eventu. Wystarczy udostępnić swoją ofertę za darmo lub ze zniżką. Najciekawsze w Dniach Otwartych są wydarzenia w miejscach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, lotnisk, zakładów produkcyjnych czy oczyszczalni ścieków wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji i najbardziej przyciąga uczestników.

Co oferujemy uczestnikom

Ministerstwo Rozwoju wraz z partnerami akcji wspiera promocję wszystkich wydarzeń uczestniczących w Dniach Otwartych. Zapewniamy reklamę akcji w mediach ogólnopolskich i regionalnych, darmowe pakiety materiałów promocyjnych dla odwiedzających, funkcjonalny portal ze wspólną mapą wydarzeń.

Najciekawsze projekty mogą liczyć na dedykowane audycje w mediach.

Poprzednie edycje

W ubiegłym roku DOFE zgromadziły łącznie prawie 1000 wydarzeń, które odwiedziło około 220 tysięcy uczestników.

Warto dodać, że III edycja zwyciężyła w prestiżowym konkursie European Public Communication Award 2016 na najlepszą europejską kampanię publiczną. Jury konkursu doceniło polskie Dni Otwarte za skalę, efekty i szeroki zasięg medialny.

Download (PDF, 2.13MB)