Członkowie

Lista członków Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Kraina Trzech Rzek

Stan na dzień: 30-12-2020

3x P Puszcza Pełna Przygód
Agencja Informacji i Ochrony Środowiska
AGMAL Agnieszka Zydorczal
Allsenses Poland Sp. z o.o sp.k
Andrzej Chmielecki
Anioła Joanna
Barnaś Gracjan
Bartel Justyna
Bartkowiak Kamila
Bartol Nina
Bartoszek Joanna
Bator Jarosław
Bączyk Agnieszka
Bąk Adam
Białachowska Dominika
Białachowska Lucyna
Białek Rafał
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Antoniego Małeckiego w Obornikach
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Bonawentury Graszyńskiego Murowana Goślina
Binięda Magdalena
Binięda Tomasz
Boch Barbara
Bogacz Michał
Borecki Krzysztof
BR STUDIO SP.Z.O.O.
Brodniewicz Henryk
Bromberek Patryk
Brzezińska Agnieszka
Buczkowski Bartosz
Bukowski Paweł
Burda Roman
Bzdręga Mariola
Centrum Jezyków Obcych Brytanico
Chąpińska Marzena
Christian Malwina
Chudzicka Lucyna
Clark Paul John
Czartoszewski Jan
Czeszewska Magdalena
Daniel Linka
Dariusz Kuźmiński
Daszkiewicz Agnieszka
Daszkiewicz Andrzej
Daszkiewicz Mateusz
Daszkiewicz Radzisław
Dąbrowski Leszek
Desperak Elżbieta
Desperak Jacek
Desperak Piotr
Dreger Paweł
Dworczak Anna
eBusters sp.z.o.o
Ewert Monika
Fabke Bartosz
Feldmann Sylwia
Filipiak Robert
Foedke Grażyna
Foedke Sławomir
Frankiewicz Radosław
Frąckowiak Krzysztof
Fundacja „NA PROSTEJ DRODZE”
Fundacja Centrum Inicjatyw Naturalnych
Gabinet Kosmetyczny ULTRA SONIC
Gembiak-Binkiewicz Renata
Gliwa Marlena
Gładecka Anna
Gmina Murowana Goślina
Gmina Oborniki
Gmina Ryczywół
Gmina Suchy Las
Gminny Ośrodek Kultury w Ryczywole
Gonia Leszek
Goślińskie Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych
Goślińskie Stowarzyszenie Seniorów Murowana Goślina
Górny Dariusz
Grabowski Wojciech
Grądcka Kamila
Grodzka Ewa
Grodzki Szymon
Gronostaj Przemysław
Groś Sebastian
Gryszczenia Halina
Grzebyta Kamil
Hałas Michał
Henclewska Aleksandra
Henclewski Piotr
Henschke Filip
Hetmańska Krystyna
Hnat Renata
Hoffmann Piotr
Ilski Andrzej
IRYS PLUS S.C. SUCHY LAS
Jahns Marek
Jakub Kępiński
Jarmuż Marek
Jenczyk Sylwia
Jęśko Ana
Jopp Alicja
Kaczmarek Przemysław
Kałek Barbara
Kamińska Magdalena
Kaniewska Anna
Kaźmierczak Błażej
Kaźmierczak Czesław
Kaźmierczak Marcin
Kaźmieruk Elżbieta
Klub Sportowy Golnica Ryczywół
Klub Sportowy Kawalkada
Klub Sportowy Orkan Objezierze
Klupczyński Zygmunt
Knapik Dagmara
Knopczyk Ewa
Knopczyk Tomasz
Kogut Agnieszka
Koło Gospodarnych Kobiet Wargowianki
Koło Gospodyń w Wiardunkach
Koło Gospodyń Wiejskich KAMBUZA w Wojnówku
Koło Gospodyń Wiejskich Kiszewo
Koło Gospodyń Wiejskich Kowalewko
Koło Gospodyń Wiejskich Ryczywół nad Flintą
Koło Gospodyń Wiejskich w Dąbrówce Leśnej Zaradni
Koło Gospodyń Wiejskich w Dąbrówce Ludomskiej
Koło Gospodyń Wiejskich w Górce
Koło Gospodyń Wiejskich w Kiszewku “Kiszewkowianki”
Koło Gospodyń Wiejskich w Nieszawie
Koło Gospodyń Wiejskich w Rożnowie
Koło Gospodyń Wiejskich w Uścikówcu
Koło Łowieckie Nr 52 „Szarak”
Konieczny Ryszard
Koplin Ewa
Koralewska Maria
Koralewski Wojciech
Korytowski Przemysław
Kosakowska Urszula
Kosakowski Kazimierz
KOSBUD Michał Kosmowski
Koszalik Katarzyna
Kotlarczyk Paulina
Kowalczuk Rafał
Kowalski Walenty
Kozieł Szymon
Kółko Rolnicze w Skrzetuszu
Kraus Piotr
Krolczyk Hanna
Krotecki Marek
Krotoschak Mateusz
Kruger Urszula
Krzysztof Duda
Krzyśko Katarzyna
Kubiatowicz Bożena
Kulińska Inga
Kulupa Aleksandra
Kurczewska Zofia
Kurylonek Ryszard
Kurzawa Gryszczenia Monika
Kusza Jolanta
Lerczak Halina
Lipski Klub Sportowy
Loks Palimąka Marta
Łabiszak Alicja
Łabusiński Sławomir
Ławnicka – Poplewska Elżbieta
Łęcki Tomasz
Łukaszyk Aleksandra
Magdziarek Irena
Majewicz Maciej
Maliński Adam
Małłek AUTOSERWIS
Małyszek Renata
Marbleart
Mariusz Kozłowski
Markwitz Marcin
Micek Przemysław
Michalak Artur
Michalak Jadwiga
Michalak Jarosław
Michałowska Anna
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie
Mikuła Janusz
Młolepszy Łukasz
Molińska Anna
MR KLĘK s.c Marcin Klęk, Rafał Klęk
Mucha Agnieszka
Murczak Leszek
Nabzdyk Michał
Nadwarciańska Kolej Drezynowa
Najdek Arkadiusz
Najdek Małgorzata
Nakoneczny Zygmunt
Naparty Mikołaj
Natalia Waliszewska
Nawrocka Magdalena
Niedbalska Lidia
Nogaj Marek
Nogaj Marian
Nowaczyk Angelika
Nowak Martin
Nowicka Jolanta
Nowicki Bartłomiej
Obornicka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Obornicki Ośrodek Kultury
Obornickie Stowarzyszenie Wodniackie APLAGA
Ochotnicza Straż Pożarna OCIESZYN
Ochotnicza Straż Pożarna w  Objezierzu
Ochotnicza Straż Pożarna w Długiej Goślinie
Ochotnicza Straż Pożarna w Ludomach
Ochotnicza Straż Pożarna w Ryczywole
Ochotnicza Straż Pożarna w Skrzetuszu
Ochotnicza Straż Pożarna Wiardunki
Olech Monika
Orłowicz Bogumiła
OSTRO Brtłomiej Osses
Ostrowski Przemysław
Otolińska Marzena
Owczarczak Renata
Owczarzak Patrycja
P.H.U. MAZ-BUD
Paluszak Norbert
Papajewski Tomasz
Parafia Marii Magdaleny
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Najświętszego Serca Jezusa i Św. Anny
Parafia Rzymskokatolicka pw.    św. Mikołaja
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Bartłomieja Apostoła
Partyka Wojciech
Paszkowicz Krzysztof
Pater Paweł
Pawlaczyk Julita
Pianowska Barbara
Piestrzyńki Szymon
Pietrowska Marta
Pietrzak Iwona
Pietrzak Joanna
Piosik Dariusz
Piotr Dawid
Piotrzkowska Jolanta
Piotrzkowski Grzegorz
Plewa Natalia
POMAX WÓZKI WIDŁOWE S.C.
Poznański Krzysztof
Prochowski Włodzimierz
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp.z.o.o
Przedsiębiorstwo Wodociągów  i Kanalizacji w Obornikach Sp.z.o.o
Przymuszała Zbyszko
Przystałowska Magdalena
Pychyńska Marlena
Rakowska Jadwiga
Rakowski Adam
Rakowski Wieńczysław
Rembowscy Sp.z.o.o
Restauracja La Mia
Ruks Krystyna
Rybak Karolina
Rybak Paulina Joanna
Rychlińska Violetta
Rydzewski Łukasz
Sachan Maria
Siemkowicz Piotr
Sienkiewicz Jolanta
Skowrońska Karolina
Smogór Marek
Solar-Projekt Sp. z o.o. sp.k
Spółdzielnia Mieszkaniowa Zielone Wzgórza
Spółdzielnia Socjalna  „Uciec Dysforii”
Spółdzielnia Socjalna FIORD team
Stanek Maciej
STOL-TOK
Stowarzyszenie  Chór im. Józefa Czypka
Stowarzyszenie „Małe Jest Piękne”
Stowarzyszenie „Razem możemy wiele”
Stowarzyszenie „Wieś na medal”
Stowarzyszenie Aktywni Razem
Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Aktywnych Obywateli
Stowarzyszenie Czynni Rodzinni
Stowarzyszenie Dolina Trojanki
Stowarzyszenie Dwóch Wsi
Stowarzyszenie Dzieje
Stowarzyszenie Gronostaj Promotion
Stowarzyszenie I LOVE OFF ROAD. I LOVE NATURE
Stowarzyszenie Kamińsko – Pławno
Stowarzyszenie Kobieca Grupa Działania „Fanaberia”
Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Długiej Goślinie
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Raduszyn
Stowarzyszenie Miłośników Orkiestry Dętej
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Żerniki
Stowarzyszenie Nasz Białężyn
Stowarzyszenie NW Włóczykije
Stowarzyszenie Ostoja Wojnówko
Stowarzyszenie OTS Motoklub Oborniki
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Przyjaciel
Stowarzyszenie Przyjaciele Łopuchowa
Stowarzyszenie Przyjaciół Gimnazjum im. Jana Pawła II
Stowarzyszenie Przyjaciół Rakowni
Stowarzyszenie Rozwojowi w Gorzewie
Stowarzyszenie Wsi Chrustowo
Stowarzyzenie AleBabki
Strykowski Konrad
Stykała Piotr
Surma Grażyna
Swoboda Magdalena
Szczęsnowska – Błaszyk Kinga
Szewczak Szymon
Sztulpa Patryk
Szwarc Arkadiusz
Szwarc Renata
Szymańska Anna
Szymaś Robert
Tadeuszyk Hieronim
Tecław Bartłomiej
Tecław Kamil
Tecław Magdalena
Tecław Marek
Tetzlaff Grzegorz
Thiem Jarosław
Tomaszewska Katarzyna
Tomaszewski Tomasz
Towarzystwo Miłośników Dziedzictwa Kulturowego i Przyrody Wielkopolski Siedlisko
Towarzystwo Miłośników Ziemi Obornickiej
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci
Towarzystwo Przyjaciół Europy
Tuszyński Dariusz
Tylska Anna
Urbaniak Grażyna
Walczak Sztulpa Joanna
Warguła Krzysztof
Wawrzyniak Łukasz
Wawrzyniak Renata
Wąsowicz Renata
Wendlandt Grażyna
Wesołowska Halina
Wesołowski Leszek
Wieczorek Magdalena
Wieczorek Renata
Wielgosz Izebela
Wielgosz Wojciech
Wiktorski Marek
Wilk Marek
Winiarska Ewa
Winiarski Krystian
Winogrodzka Elżbieta
Winogrodzka Klaudia
Wiśniewska  Paulina
Wiśniewski Jarosław
WITEX
WojciechowiczMagdalena
Wojcieszak Dariusz
Wojdak Gwidon
Wojdak Oliwia
Wojdanowicz Karina
Wołochowicz Agnieszka
Wołochowicz Mikołaj
Woszczyk Piotr
Wólczyński Mariusz
Wspólnota Wolontariuszy Hospicyjnych „LUDZKI GEST” im. Jana Pawła II
Zając Renata
Zarówny Piotr
Zawal Agnieszka
Zellner Bożena
ZYGMET
Żolc Izabela
Żołnowski Kajetan