Członkowie

Lista członków Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Kraina Trzech Rzek

Stan na dzień: 11-09-2018
1. 3x P Puszcza Pełna Przygód
2. Agencja Informacji i Ochrony Środowiska
3. AGMAL Agnieszka Zydorczal
4. Anioła Joanna
5. Barnaś Gracjan
6. Bartel Justyna
7. Bartkowiak Kamila
8. Bartol Nina
9. Bartoszek Joanna
10. Bator Jarosław
11. Bączkowska Beata
12. Bąk Adam
13. Białachowska Dominika
14. Białachowska Lucyna
15. Białachowski Roman
16. Białek Rafał
17. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Antoniego Małeckiego w Obornikach
18. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Bonawentury Graszyńskiego Murowana Goślina
19. Binięda Magdalena
20. Boch Barbara
21. Bogacz Michał
22. BR STUDIO SP.Z.O.O.
23. Brodniewicz Henryk
24. Bromberek Patryk
25. Buczkowski Bartosz
26. Bukowska Arleta Maria
27. Bukowski Paweł
28. Burda Roman
29. Bzdręga Mariola
30. Centrum Jezyków Obcych Brytanico
31. Christian Malwina
32. Chudzicka Lucyna
33. Chwaliński Maciej
34. Clark Justyna
35. Clark Paul John
36. Czarnecki Karol
37. Czartoszewski Jan
38. Czeszewska Magdalena
39. Daszkiewicz Agnieszka
40. Daszkiewicz Andrzej
41. Daszkiewicz Mateusz
42. Daszkiewicz Radzisław
43. Dąbrowski Leszek
44. Desperak Piotr
45. Dreger Paweł
46. Dworczak Anna
47. eBusters sp.z.o.o
48. ECOVERT POLSKA
49. EURINO Sp.z.o.o.
50. Ewert Monika
51. Fabke Bartosz
52. Feldmann Sylwia
53. Filipiak Robert
54. Foedke Grażyna
55. Foedke Jarosław
56. Foedke Sławomir
57. Frankiewicz Radosław
58. Frąckowiak Krzysztof
59. FRIFON Sp.z.o.o.
60. Fundacja „NA PROSTEJ DRODZE”
61. Fundacja Centrum Inicjatyw Naturalnych
62. Gabinet Kosmetyczny ULTRA SONIC
63. Gembiak-Binkiewicz Renata
64. Gierka Daria Anna
65. Gliwa Marlena
66. Gładecka Anna
67. Gmina Murowana Goślina
68. Gmina Oborniki
69. Gmina Ryczywół
70. Gmina Suchy Las
71. Gminny Ośrodek Kultury w Ryczywole
72. Gonia Leszek
73. Gorońska Justyna
74. Goślińskie Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych
75. Górny Dariusz
76. Grabowski Przemysław
77. Grabowski Wojciech
78. Grądcka Kamila
79. Grodzka Ewa
80. Grodzki Szymon
81. Gronostaj Przemysław
82. Groś Sebastian
83. Gruchot Dagmara
84. Gruchot Dawid
85. Gryszczenia Halina
86. Grzebyta Kamil
87. Hałas Michał
88. Henclewska Aleksandra
89. Henclewski Piotr
90. Henschke Filip
91. Hetmańska Krystyna
92. Hetmański Krzysztof
93. Hnat Renata
94. Hoffmann Piotr
95. Ilski Andrzej
96. IRYS PLUS S.C. SUCHY LAS
97. Jahns Marek
98. Jarmuż Marek
99. Jenczyk Sylwia
100. Jęśko Ana
101. Jopp Alicja
102. Kaczmarek Przemysław
103. Kałek Barbara
104. Kamińska Magdalena
105. Kania Stanisław
106. Kazuś Tomasz
107. Kaźmierczak Czesław
108. Kaźmierczak Katarzyna
109. Kaźmierczak Marcin
110. Kaźmieruk Elżbieta
111. Klepka Mateusz
112. Klub Sportowy Golnica Ryczywół
113. Klub Sportowy Kawalliada
114. Klupczyński Zygmunt
115. Knopczyk Ewa
116. Knopczyk Tomasz
117. Kogut Agnieszka
118. Kogut Krzysztof
119. Koło Gospodarnych Kobiet Wargowianki
120. Koło Łowieckie Nr 52 „Szarak”
121. Kołodziej Dominik
122. Koralewska Maria
123. Koralewska Mirosława
124. Koralewski Wojciech
125. Korytowski Przemysław
126. Kosakowska Urszula
127. Kosakowski Kazimierz
128. KOSBUD Michał Kosmowski
129. Koszalik Katarzyna
130. Kotlarczyk Paulina
131. Kowalczuk Rafał
132. Kółko Rolnicze w Skrzetuszu
133. Kraus Piotr
134. Krolczyk Hanna
135. Krotecki Marek
136. Krotoschak Mateusz
137. Kruger Urszula
138. Krzyśko Katarzyna
139. Kubiatowicz Bożena
140. Kucharski Jan
141. Kuklasińska Monika
142. Kulińska Inga
143. Kulupa Aleksandra
144. Kurczewska Zofia
145. Kurylonek Ryszard
146. Kurzawa Gryszczenia Monika
147. Kusza Jolanta
148. Lerczak Halina
149. Lipka Andrzej
150. Lipski Klub Sportowy
151. Loks Palimąka Marta
152. Łabiszak Alicja
153. Łabusiński Sławomir
154. Ławnicka – Poplewska Elżbieta
155. Łęcki Tomasz
156. Łukaszyk Aleksandra
157. Madeja Dariusz
158. Magdziarek Irena
159. Majewicz Maciej
160. Maliński Adam
161. Małłek AUTOSERWIS
162. Małyszek Renata
163. Marbleart
164. Marcińczak Weronika
165. Micek Przemysław
166. Michalak Artur
167. Michalak Jadwiga
168. Michalak Jarosław
169. Michałowska Anna
170. Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie
171. Mikuła Janusz
172. Molińska Anna
173. Mularski Dominik
174. Mularski Konrad
175. Nabzdyk Michał
176. Nadwarciańska Kolej Drezynowa
177. Najdek Arkadiusz
178. Najdek Małgorzata
179. Nawrocka Magdalena
180. Niedbalska Lidia
181. Nochowicz Damian
182. Nogaj Marek
183. Nogaj Marian
184. Nowak Mariusz
185. Nowicka Jolanta
186. Nowicki Bartłomiej
187. Obornicka Spółdzielnia Mieszkaniowa
188. Obornicki Ośrodek Kultury
189. Obornickie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Krajoznastwa Red Box
190. Obornickie Stowarzyszenie Wodniackie APLAGA
191. Ochotnicza Straż Pożarna OCIESZYN
192. Ochotnicza Straż Pożarna w Objezierzu
193. Ochotnicza Straż Pożarna w Długiej Goślinie
194. Ochotnicza Straż Pożarna w Ludomach
195. Ochotnicza Straż Pożarna w Ryczywole
196. Ochotnicza Straż Pożarna w Skrzetuszu
197. Ochotnicza Straż Pożarna w Skrzetuszu
198. Ochotnicza Straż Pożarna Wiardunki
199. Okpisz Jacek
200. Okupniak Patrycja
201. Olech Monika
202. OPTISCOPE SP.Z.O.O.
203. Orłowicz Bogumiła
204. OSTRO Brtłomiej Osses
205. Ostrowski Przemysław
206. Otolińska Marzena
207. Owczarczak Renata
208. Owczarzak Patrycja
209. P.H.U. MAZ-BUD
210. Paluszak Norbert
211. Parafia Marii Magdaleny
212. Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Najświętszego Serca Jezusa i Św. Anny
213. Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Mikołaja
214. Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Bartłomieja Apostoła
215. Partyka Wojciech
216. Paszkowicz Krzysztof
217. Pater Paweł
218. Pawlaczyk Julita
219. Pianowska Barbara
220. Piestrzyńki Szymon
221. Pietrowska Marta
222. Pietrzak Iwona
223. Piosik Dariusz
224. Piotrzkowska Jolanta
225. Piotrzkowski Grzegorz
226. Plewa Natalia
227. POMAX WÓZKI WIDŁOWE S.C.
228. Popa Andrzej
229. Popa Małgorzata
230. Poznański Krzysztof
231. Prochowski Włodzimierz
232. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp.z.o.o
233. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach Sp.z.o.o
234. Przymuszała Zbyszko
235. Przystałowska Magdalena
236. Pychyńska Marlena
237. Rakowska Jadwiga
238. Rakowski Adam
239. Rakowski Wieńczysław
240. Rembowscy Sp.z.o.o
241. Ruks Krystyna
242. Rychlińska Violetta
243. Rydzewska Anna
244. Rydzewski Łukasz
245. Rydzewski Paweł
246. Sachan Maria
247. Sadalski Leszek
248. Schilke Dorota
249. Siemkowicz Piotr
250. Skowrońska Karolina
251. Smogór Marek
252. Spółdzielnia Mieszkaniowa Zielone Wzgórza
253. Spółdzielnia Socjalna „Uciec Dysforii”
254. Spółdzielnia socjalna „Bliżej Nas”
255. Stachowicz Jolanta
256. Stanek Maciej
257. Stepka Paulina
258. STOL-TOK
259. Stowarzyszenie Chór im. Józefa Czypka
260. Stowarzyszenie „Małe Jest Piękne”
261. Stowarzyszenie „Razem możemy wiele”
262. Stowarzyszenie „Rozwój Ziemi Goślińskiej”
263. Stowarzyszenie „Wieś na medal”
264. Stowarzyszenie Aktywni Razem
265. Stowarzyszenie Bogdanowo Zawsze Aktywni
266. Stowarzyszenie Chór Pro Musica
267. Stowarzyszenie Czynni Rodzinni
268. Stowarzyszenie Dolina Trojanki
269. Stowarzyszenie Dwóch Wsi
270. Stowarzyszenie Dzieje
271. Stowarzyszenie GOSPEL HILLS
272. Stowarzyszenie Gronostaj Promotion
273. Stowarzyszenie Kamińsko – Pławno
274. Stowarzyszenie Kobieca Grupa Działania „Fanaberia”
275. Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Długiej Goślinie
276. Stowarzyszenie Kulturalno Oświatowe ERUDITO
277. Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Raduszyn
278. Stowarzyszenie Miłośników Orkiestry Dętej
279. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Żerniki
280. Stowarzyszenie Nasz Białężyn
281. Stowarzyszenie NW Włóczykije
282. Stowarzyszenie Ostoja Wojnówko
283. Stowarzyszenie OTS Motoklub Oborniki
284. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Przyjaciel
285. Stowarzyszenie Przyjaciele Łopuchowa
286. Stowarzyszenie Przyjaciół Gimnazjum im. Jana Pawła II
287. Stowarzyszenie Przyjaciół Rakowni
288. Stowarzyszenie Rozwojowi w Gorzewie
289. Stowarzyszenie Rozwojowi w Gorzewie
290. Stowarzyszenie Wsi Chrustowo
291. Stowarzyszenie ZAMEK
292. Stowarzyzenie AleBabki
293. Strykowski Konrad
294. Surma Grażyna
295. Swoboda Magdalena
296. SYNC Sp.z.o.o.
297. Szewczak Szymon
298. Szrama Tomasz
299. Sztulpa Patryk
300. Szwarc Arkadiusz
301. Szwarc Renata
302. Szymańska Anna
303. Tadeuszyk Hieronim
304. Tecław Bartłomiej
305. Tecław Kamil
306. Tecław Magdalena
307. Tecław Marek
308. Tetzlaff Grzegorz
309. Thiem Jarosław
310. Tomaszewska Katarzyna
311. Tomaszewski Marek
312. Tomaszewski Tomasz
313. Towarzystwo Miłośników Dziedzictwa Kulturowego i Przyrody Wielkopolski Siedlisko
314. Towarzystwo Miłośników Ziemi Obornickiej
315. Towarzystwo Przyjaciół Europy
316. Tuszyński Dariusz
317. Urbaniak Grażyna
318. Urbańska Katarzyna
319. Walczak Sztulpa Joanna
320. Warguła Krzysztof
321. Wawrzyniak Łukasz
322. Wawrzyniak Renata
323. Wąsowicz Renata
324. Wendlandt Graży.na
325. Wesołowska Halin.a
326. Wesołowski Leszek.
327. Wieczorek
328. Wieczorek Magdalena
329. Wieczorek Renata
330. Wielgosz Filip
331. Wielgosz Izabela
332. Wielgosz Wojciech
333. Wiktorski Marek
334. Wilk Marek
335. Winiarska Ewa
336. Winiarski Krystian
337. Winogrodzka Elżbieta
338. Winogrodzka Klaudia
339. Wiśniewska Paulina
340. Wiśniewski Jarosław
341 .Wiśniewski Marek
342. WITEX
343. Wojciechowska Magdalena
344. Wojcieszak Dariusz
345. Wojdanowicz Karina
346. Wołochowicz Agnieszka
347. Wołochowicz Mikołaj
348. Woszczyk Piotr
349. Woźniak Eryk
350. Wólczyński Mariusz
351. Wspólnota Wolontariuszy Hospicyjnych „LUDZKI GEST” im. Jana Pawła II
352. Zając Renata
353. Zarówny Piotr
354. Zawal Agnieszka
355. Zellner Bożena
356. ZYGMET
357. Żolc Izabela
358. Żołnowski Kajetan