Otwarcie wiaty w Ludomach

14 czerwca w Ludomach  odbyło się oficjalne otwarcie nowoczesnej i funkcjonalnej wiaty rekreacyjnej, dofinansowanej z budżetu LGD Kraina Trzech Rzek w kwocie 24 382,00 zł.

Uroczyste otwarcie wiaty nastąpiło po krótkim przemówieniu Pani Moniki Olech – sołtys Ludom, która przybliżyła szczegóły inwestycji i serdecznie podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do jej sprawnej realizacji. Nowy obiekt został poświęcony przez Księdza kanonika Tomasza Kurkowiaka proboszcza Parafii Rzymskokatolickiej pw. Św. Jana Chrzciciela w Ludomach.

Prezes LGD Renata Gembiak Binkiewicz w imieniu zarządu Krainy Trzech Rzek złożyła na ręce Pani  Sołtys list gratulacyjny wraz z upominkiem, życząc owocnej  współpracy ze społecznością lokalną przy realizacji kolejnych projektów.

Po zakończeniu części oficjalnej, dla najmłodszych mieszkańców zostały przygotowane liczne atrakcje i konkursy z nagrodami.

Miejscowe gospodynie częstowały słodkimi przysmakami oraz pieczonymi kiełbaskami.

Podczas otwarcia wiaty również nie zabrakło stoiska promocyjnego LGD Kraina Trzech Rzek,  na którym zapraszaliśmy dzieci i młodzież  do udziału w konkursie z wiedzy na temat Pełnej Przygód Krainy Trzech Rzek .

Dodaj komentarz