Zwyciężyliśmy na targach AGROTRAVEL 2013

W dniach 5-7 kwietnia 2013 r.  odbyły się w Kielcach V Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki  AGROTRAVEL 2013.

Sześć lokalnych grup działania  – w tym LGD Kraina Trzech Rzek współtworzyło stoisko Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, które zajęło I  miejsce w konkursie na najciekawsze stoisko.

Dziękujemy wszystkim osobom i podmiotom, które przyczyniły się do upiększenia naszego stoiska, na którym staraliśmy się zaprezentować najbardziej charakterystyczne atrakcje turystyczne Krainy Trzech Rzek.

Tradycyjnie już Nadleśnictwo Oborniki udostępniło wilki z Edukacyjnej Izby Leśnej, obok których nikt ze zwiedzających nie przeszedł obojętnie!

Pani Mariola Bzdręga i pan Ryszard Kurylonek z Gospodarstwa Agroturystycznego SYCYN POD LIPĄ wręcz brawurowo prowadzili warsztaty wypieku chleba, dzięki czemu zapach ciepłego pieczywa przyciągał coraz większe rzesze zwiedzających. Zaczęło się na tradycyjnym żytnim chlebie zaś skończyło na bułeczkach, jeżykach, kogucikach, wężykach i … baranku z masła 🙂

Podczas imprezy targowej rozdysponowaliśmy wśród zwiedzających materiały przygotowane przez LGD czyli informator turystyczny i obrazkową mapkę atrakcji turystycznych oraz ulotki promujące pakiety turystyczne dla grup szkolnych, rodzin z dziećmi i poszukiwaczy ekstremalnych przygód.

Dodaj komentarz