KONKURS DLA ZAMELDOWANYCH NA STAŁE MIESZKAŃCÓW GMINY MUROWANA GOŚLINA – KOBIET I MĘŻCZYZN ROWERZYSTÓW

Zapraszamy wszystkich rowerzystów zameldowanych na stałe w gminie Murowana Goślina do wzięcia udziału w konkursie. Zgłoś się i wygraj jeden z trzech pakietów startowych w maratonie rowerowym MTB MARATON.

Termin maratonu: 14 kwietnia 2013 r.

Miejsce maratonu: teren Puszczy Zielonka i okolic, do wyboru 3 trasy: Mini, Mega i Giga

Zgłoszenia (formularz) należy przesłać mailowo na adres e-mail: promocja@murowana-goslina.pl lub dostarczyć w godzinach działania do Gminnego Centrum Informacji w Ratuszu na placu Powstańców Wielkopolskich w Murowanej Goślinie (I piętro) do dnia 27 marca br.

Losowanie nagród odbędzie się 1 kwietnia o godz. 12.00 (to nie Prima Aprilis J) na Nowym Rynku podczas startu Rajdu „Poszukiwanie Wielkanocnego Jajeczka w Puszczy Zielonka”.

Zasady uczestnictwa:

  1. Posiadanie stałego meldunku w Gminie Murowana Goślina.
  2. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie na adres e-mail: promocja@murowana-goslina.pl lub dostarczenie w godzinach działania do Gminnego Centrum Informacji w Ratuszu na Placu Powstańców Wielkopolskich w Murowanej Goślinie do dnia 27 marca br.
  3. Podanie danych kontaktowych (uczestnicząc w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb tego konkursu i wyraża zgodę na publikację informacji o zwycięstwie w konkursie).
  4. Wszystkie zgłoszenia zostaną zweryfikowane pod względem zameldowania w Gminie Murowana Goślina, w Urzędzie Stanu Cywilnego, w Murowanej Goślinie.
  5. Zwycięzcy konkursu w dniach 2-12 kwietnia wybiorą trasę maratonu oraz podadzą wszystkie niezbędne do rejestracji dane.
  6. Wręczenie pakietów startowych nastąpi 13 kwietnia br. (w sobotę poprzedzającą maraton) o godz. 18.00 przed sceną na Nowym Rynku.

formularz_konkursowy

Dodaj komentarz