Konkurs Fotograficzny Województwa Wielkopolskiego

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Mamy na terenie Krainy  Trzech Rzek wiele przepięknych miejsc, które warto rozpromować za pomocą udziału w konkursie organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Jeżeli nie macie Państwo pomysłu na wybór obiektu do sfotografowania zachęcamy do szukania podpowiedzi na mapie atrakcji turystycznych opracowanej przez LGD Kraina Trzech Rzek “Pełna Przygód Kraina Trzech Rzek”

Konkursu Fotograficznego o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego, którego organizatorem jest Zarząd Województwa Wielkopolskiego.

Formuła konkursu jest otwarta.  Udział w nim może wziąć każdy miłośnik fotografii i aktywnego wypoczynku. Wystarczy zgłosić swoją pracę konkursową do jednej z trzech kategorii: Zabytkowe obiekty, Atrakcje przyrodnicze, Turystyka aktywna.

Prace zgłoszone do konkursu oceniane będą przez Kapitułę, w skład której wchodzą przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej, a przede wszystkim środowiska fotografów. Dla laureatów najlepszych prac przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe:

I miejsce – 2 500 zł,

II miejsce – 1 500 zł,

III miejsce – 1 000 zł.

Prace konkursowe, wraz z niezbędną dokumentacją, należy składać do dnia 7 września 2012 r. (decyduje data wpływu do siedziby Departamentu) osobiście lub droga pocztową na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

Departament Sportu i Turystyki

ul. Piekary 17, 61-823 Poznań z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie http://www.umww.pl/turystyka/konkurs-fotograficzny-o-nagrode-marszalka-wojewodztwa-wielkopolskiego.html. Zachęcam do zapoznania się z nimi i udziału w konkursie.

Dodaj komentarz