Sukces na targach AGROTRAVEL 2012

W dniach 20 – 22 kwietnia 2012 r.  odbyły się w Kielcach IV Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki  AGROTRAVEL 2012. Program targów obejmował m.in. oferty atrakcyjnego wypoczynku na wsi, jarmark rękodzielnictwa i wyrobów artystycznych, degustacje potraw regionalnych oraz konkursy dla wystawców i zwiedzających. Imprezie Targowej towarzyszyła Międzynarodowa Konferencja “Perspektywy rozwoju turystyki wiejskiej w Europie”.

Pięć lokalnych grup działania  – w tym LGD Kraina Trzech Rzek współtworzyło stoisko Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, które zajęło II miejsce w konkursie na najciekawsze stoisko.

Dziękujemy wszystkim osobom i podmiotom, które przyczyniły się do upiększenia naszego stoiska, na którym staraliśmy się zaprezentować najbardziej charakterystyczne atrakcje turystyczne Krainy Trzech Rzek.

Oferta Pełnej Przygód Krainy Trzech Rzek okazała się interesująca:


Największe zainteresowanie budził zdobiący nasze stoisko wilk, z którym najmłodsi zwiedzający  (i nie tylko..) nie mogli wręcz odmówić sobie pamiątkowej fotografii.

Podczas imprezy targowej rozdysponowaliśmy wśród zwiedzających m.in. najnowsze materiały przygotowane przez LGD czyli  informator turystyczny i obrazkową mapkę atrakcji turystycznych.

Już dziś zapraszamy do współpracy w przygotowaniu stoiska LGD na potrzeby udziału w jesiennych targach TOUR SALON w Poznaniu!

Dodaj komentarz