LDG Kraina Trzech Rzek na Targach GMINA 2009

W dniach 24-27 listopada 2009 r. nasza LGD mogła, dzięki wsparciu Departamentu PROW Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, zaprezentować się podczas pierwszej edycji Targów dla Gmin, Miast i Regionów GMINA 2009, odbywających się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Targową ekspozycję wszystkich wielkopolskich Lokalnych Grup Działania podziwiać można było w Salonie Nieruchomości i Inwestycji INVESTFIELD. Salon INVESTFIELD
to miejsce spotkań przedstawicieli samorządów terytorialnych z reprezentantami świata biznesu, przedsiębiorcami i inwestorami.

Osoby zwiedzające mogły zapoznać się z bogatą ofertą LGD Kraina Trzech Rzek, przedstawiającą  różnorodny zakres tematyczny: tradycja folklor, turystyka i przedsiębiorczość na terenie objętym realizacją Lokalnej Strategii Rozwoju.

Osoby zwiedzające mogły nie tylko skosztować lokalnych specjałów ale też zapoznać się  z bogactwem naszej przyrody, doskonałymi warunkami do czynnego wypoczynku i rekreacji jakie stwarzają obszary leśne, rezerwaty przyrody, rozwijające się gospodarstwa agroturystyczne oraz liczne imprezy plenerowe.